Cześć!

Jesteśmy TWICE - dwuosobowe studio graficzne założone przez Natalię Lachiewicz i Bartka Dymka. Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych i nieszablonowych koncepcji graficznych dla dużych i małych marek. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i kreatywnym podejściu. Lubimy identyfikować się z efektem końcowym pracy studia, dlatego namawiamy klientów do dialogu oraz otwartości na niezwykłe rozwiązania. Zależy nam by nasze projekty dobrze radziły sobie w wielkim i wymagającym świecie. Prywatnie jesteśmy parą, niewyspanymi rodzicami i włóczykijami. Natalia pochodzi z Pomorza, a Bartek z Wielkopolski. Poznaliśmy się w Poznaniu, a TWICE’a założyliśmy w Palermo, by w końcu osiąść w Krakowie. Staramy się łączyć miłość do podróżowania z pasją projektowania. Sprawia nam to dużo frajdy.

BARTEK DYMEK

WEB designer 
/ DIGITAL ARTIST
Dużo marudzi, ale robi to z klasą. Nie ma z kim pogadać o prędkości Alfvena i bozonie Higgsa. Na pocieszenie marnuje trochę życia grając w Hearthstone. Chociaż zamiast w gry grać, wolałby gry tworzyć. Niestety może i rysować umie, ale z silną wolą bywa u niego różnie. Dałby się pokroić za swoją małą trzepniętą rodzinkę.

#web #UI #uX
#social media #csr #concept art
#digital painting

Lubię:
słońce, klocki Lego, bluzy z kapturem, Star Wars, tosty z żółtym serem, książki Dukaja, Hearthstone, górskie szczyty, duże zegarki, ojcostwo, porządek na biurku, spanie na trawie, rysunek koncepcyjny, ISS, Natalię.

NATALIA LACHIEWICZ

graphic designer 
/ illustrator
Logotypowa fetyszystka. Maniaczka krągłych kształtów, ostrych cięć, wysublimowanych smaczków oraz analogowej gry wstępnej przy pomocy cyrkla, ołówka i ekierki. Najchętniej spałaby pod stertami papierów, kalek i szkicowników. Na co dzień jednak całkiem normalna. Dobrze sobie radzi w webie, lepiej w ilustracji a najlepiej w szeroko pojętym brandingu. Skromna posiadaczka nietypowego poczucia humoru, wielkich planów i małego potomka.

#Branding #identyfikacja wizualna #ilustracja #print #editorial #packaging

Lubię:
drzewa, góry, przyrodę, słuchać głośno muzyki, kosmos, książki dla dzieci, język włoski, polski plakat, rysować, grać w Warblade’a, macierzyństwo, Monty Pythona, Sycylię, Jamesa Bonda, „Szatana z siódmej klasy”, długo spać, jeździć po świecie, siebie.